KATEGORİLER
Ürünlerimiz
Multiswitch / Santral Nedir
Ürün Adı Multiswitch / Santral Nedir
Ürün Kodu What is Multiswitch
Ürün Açıklaması  
Çoklu anahtar anlamına gelen Multiswitch'ler, uydu antenlerinden alınan sinyalleri kullanıcılar arasında bağımsız olarak paylaştıran ara birim elemanlarıdır. Çok sayıda kullanıcının, bir veya daha fazla sayıda ortak antenden, birbirinden bağımsız olarak yararlanmasını sağlar. Çoklu anahtara bağlanan kullanıcıların her biri, bireysel anten sistemine sahip bir kullanıcının alıp izlediği tüm sinyal ve kanalları aynen alıp izler.
Bir çoklu anahtar temel yapı olarak üzerinde girişleri ve çıkışları barındırır. Çoklu anahtarlar giriş ve çıkış sayıları ile ardışıl (kaskad) bağlantıya sahip olup olmamalarına göre isimlendirilir. Örneğin (9x8)’lik bir çoklu anahtarın 9 adet girişi ve 8 adet çıkışı vardır. Bu çoklu anahtar 2 adet çanak anten üzerindeki quadro (4’lü) LNB’den gelen 8 girişe ek olarak 1 adette normal TV anteninden veya kameradan gelen bilgiyi (UHF, VHF) alarak, çıkışından 8 adet kullanıcının (receiver) bağımsız olarak kullanmasını sağlar.
Çoklu anahtarlar LNB’ler aracılığı ile uydu antenlerinden alınan sinyallari, uydu ara frekansı (IF) paylaşımı esasına
göre paylaştırarak kullanıcıların bağımsız olarak kullanmalarını sağlar.
Çoklu anahtarın üst kısmında bulunan dörtlü gruplar halindeki LNB girişleri, polarizasyon eşleşmesi esas alınarak quattro LNB'lere bağlanır. Diğer bağlantı noktası ise harici bir TV (UHF, VHF) anteni bağlantısı içindir. Mutiswitch'in diğer yanlarında kalan çıkışlara, kullanıcı receiver'ları (uydu alıcı cihazları) bağlanır. 
 

 

DUYURULAR VE HABERLER

Switchtech Ürünler Satışta

Yüksek Kazanç ; yüksek İzolasyon ; Sorunsuz kullan ...


Devamı...>>

Tüm Ürünlerimiz TOKİ Onaylıdır

...


Devamı...>>
NEDEN BARCOM
Kazan-kazan felsefesine dayalı güvenilir dostça hizmet. Müşteri güven ve memnuniyetine odaklı 35 yıllık geçmiş Her zaman söz ve sorumluluğunun arkasında
DÖVİZ KURU
Döviz
Kargo Takip
MAKİNA VE TEKNOLOJİ PARKIMIZ İZLEMEK İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ