KATEGORİLER
Ürünlerimiz
Barcom Kurulum Ekibi
Ürün Adı Barcom Kurulum Ekibi
Ürün Kodu
Ürün Açıklaması  
Sayın Müşterilerimiz,Barcom Barbaros Elektronik Türkiye'de 1978 yılından beri üretici kimliği ile öne çıkan ve dünyanın 11 ülkesine aktif ihracatı olan firmamız sektördeki bu engin tecrübesini sizler ile paylaşma ve uygulama kararı almıştır.Barcom üretici kimliğinin yanında kurulum,teknik,projelendirme hizmetleride vermektedir.
Benim Sistemimi Neden Barcom Kursun ? İşte cevabı :
Barcom markası Türkiye'nin ilk merkezi TV santralleri,Headend TV sistemleri,Karasal ve Uydu grup yükselteçleri üreten firmasıdır.

Firmamız 35 yıla varan bu üretim sürecinde hem gelişen teknoloji hemde değişen insani ihtiyaçları gözönünde tutarak ürünlerini herzaman zamanın ve insanımızın gereksinimlerine göre düzenlemiştir.Bu zamana kadar yapılmış ve satılan tüm ürünlerimize süresiz teknik destek hizmeti sağlamış bulunmaktayız ve bu süreç bize sektörümüzde engin bir bilgi birikimi sağlamış olup bu bilgi birikimimizi şimdi sizler ile kurulum ve uyguluma aşamalarındada paylaşmak istemekteyiz.

Barcom ürünleri ile sistemleriniz fiyat olarak daha uygun (Üretici / Uygulayıcı olması sebebi ile) kalitesi ise Avrupa standartlarında olacak.Bölgeniz nerede olursa olsun Bayilerimiz vasıtası ile bizler ordayız..


  • Barcom Ürünleri TOKİ ve DIGITURK Onaylıdır
  • Tüm Dünya da Geçerli olan CE ve TÜV 9001-2008 Kalite Belgeleri Mevcuttur. BKZ(Belgelerimiz Kısmı)
  • Barcom Ürünleri Sağlamlığına ve Kalitesine güvenilerek 3 Yıl Birebir Değişim Garantisi Altındadır.
  • Barcom Türkiye' de 81 İl de Yaygın Bayi Ağı ile herzaman hizmetinizde.
  • En Uygun Fiyat / En Yüksek Kalite
  • Barcom 1978 den beri Güvenle gelen Teknoloji.

Merkezi Uydu TV Sistemi Kurulumu Fiyat ve Bilgi Almak İçin İletişim:
 Barcom :  0212 260 19 21   Dahili : 22
 Barcom :  0555 820 70 10 - 0537 920 63 61
Barcom,multiswitch,multiswitch,multiswitch,multiswitch,merkezi sistem santrali,uydu santrali,uydu sistemi,uydu anteni,çanak anten,uysu sistemi, santral sistemi,en iyi uydu markası,en iyi çanak, en iyi multiswitch,merkezi sistem santrali,merkezi tv sistemi,TV sistemi,analaog yayın,analog HD, anten,anten kurulum,multiswitch kurulum,merkezi tv sistemleri kurulumu, TV kurulum, çanak kurulum,headend kurulum,en kaliteli merkezi sistem.
DUYURULAR VE HABERLER

Switchtech Ürünler Satışta

Yüksek Kazanç ; yüksek İzolasyon ; Sorunsuz kullan ...


Devamı...>>

Tüm Ürünlerimiz TOKİ Onaylıdır

...


Devamı...>>
NEDEN BARCOM
Kazan-kazan felsefesine dayalı güvenilir dostça hizmet. Müşteri güven ve memnuniyetine odaklı 35 yıllık geçmiş Her zaman söz ve sorumluluğunun arkasında
DÖVİZ KURU
Döviz
Kargo Takip
MAKİNA VE TEKNOLOJİ PARKIMIZ İZLEMEK İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ